Kontakt


Zaznaczając ten kwadrat, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Onset LTD w Krotoszycach zgodnie z RODO (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie.

Zaznaczając ten kwadrat, wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę Onset LTD informacji handlowych i marketingowych dotyczących oferty firmy oraz podmiotów powiązanych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art.10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2017, poz.1219, tj) na wskazany w formularzu kontaktowym adres poczty elektronicznej.

Zaznaczając ten kwadrat, wyrażam zgodę na przekazywanie przez firmę Onset LTD treści dotyczących oferty firmy oraz podmiotów powiązanych na wskazany w formularzu kontaktowym numer telefonu zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne (Dz.U.2017, poz.1907 tj).

ONSET LTD
59-223 Krotoszyce
ul. Ceglana 1B

Wszelkich informacji udzielamy zarówno telefonicznie jak i za pomocą poczty e-mail.
Masz pytania, wątpliwości - napisz do nas